wz

VÝMĚNA KLÍČŮ A PŘEPROGRAMOVÁNÍ OVLADAČŮ

VÝMĚNA KLÍČŮ A PŘEPROGRAMOVÁNÍ OVLADAČŮ

Příspěvekod PetrM » 20 črc 2010, 19:40

Vážení vlastníci bytových jednotek a garážových stání v objektu Jurkovičova 962 (C,D).

V rámci lepšího zabezpečení našeho domu výbor rozhodl o dočasném opatření v podobě přestavení zámků
ve společných prostorách a přeprogramování ovladačů od garážových vrat.

Nové klíče Vám budou předány v jednom ze dvou termínů, a to buď
10.8. nebo 26.8.2010 od 18:00 do 21:00 v místnosti EPS (-2PP v garážích pod domem C)


Z rozpočtu SVJ bude hrazen jen omezený počet klíčů (1ks/b.j. a 1ks/garážové stání ? tedy majitel bytu a gar. stání v objektu C,D má 2ks klíčů, majitel pouze gar. stání 1ks).

Pokud jste tak již neučinili, nahlaste nám prosím (milicov.xforum@seznam.cz), kolik klíčů od společných prostor budete potřebovat.


Při vyzvedávání klíčů Vám také přeprogramujeme dálkové ovladače ke garážovým vratům ? nezapomeňte si tedy všechny přinést. Kopírování ovladačů mezi sebou bude totiž znemožněno.

K vlastnímu přestavení zámků dojde 27.8.2010 (nevyzvednete-li si klíče, nedostanete se do objektu!!!). Stejně tak po přeprogramování ovladačů dojde ke zrušení platnosti původních kódů a budou aktivovány kódy nové. Na klíče nad stanovený limit si prosím přineste peníze ? 65,-Kč/ks.Upozorňujeme, že klíče budou vydávány a ovladače přeprogramovány jen majitelům jednotek, a to po ověření totožnosti (předložení dokladu totožnosti).
Pokud se nemůžete dostavit osobně, sdělte nám prosím prostřednictvím výše uvedeného e-mailu jméno a číslo dokladu totožnosti osoby, kterou pověříte převzetím. Té pak budou, po předložení dokladu totožnosti a plné moci (neověřené), vydány klíče a přeprogramován ovladač. U spoluvlastníků (tedy ne SJM) je potřeba být zmocněn všemi ostatními spolumajiteli nebo se dostavit zvlášť.S přáním hezkého léta a s díky za spolupráci,

váš výbor SVJ Jurkovičova 962
milicov.xforum@seznam.cz
PetrM
 
Příspěvky: 12
Registrován: 20 srp 2009, 18:37
Číslo bytu: C705

Zpět na Budova C, D

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron